Logo
0 ks
za 0,00 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. >>>VELKOOBCHOD SECONDHAND<<<
  3. JAKÝ SORTIMENT ZVOLIT

Několik slov o sortimentu a jaký zvolit

 

1/ Pro maminkykteré chtějí oblečení pro své děti na běžné nošení, je vhodný např lis, ať už Anglie či Německo.

Zde si navybírají spoustu oblečení pro své děti ve všech věkových katageriích.

Pro začínající prodejcejsou rovněž vhodné lisy. Zde je nejnižší pořizovací cena. Cena za kus z lisu se pohybuje 8-12kč/ks

 

2/ Pro malé internetové obchůdky, bazarky jsou rovněž vhodné lisy nebo tříděný mix jakost 1+2

 

3/ Pro zavedené eshopy, kamenné prodejnykteré mají své zákazníky, či nabízejí zboží přímo, je vhodný sortiment jakostní-cream,

jakost 1. Tento výběr obsahuje top kusy, obrázkové, napisové, módní, ale i jednobarevné kusy v jakostním stavu.

Tito prodejci mohou zvolit rovně i lisy, u lisů je však nutné pro tento prodej zhodnotit vypráním a žehlením, aby oblečení dostalo zpět svůj tvar. Zbylé zboží méně jakostní se dává do "hrabárny"

 

Závěrem několik slov o secondhandu:

K vašim dotazům na lisy-lis je jakostní mix jakostí 1, 2, 3. V lisech najdete jak top kousky, krásné kusy, obrázkové, licenční, nápisové, ale najdete zde i kusy jednobarevné, či méně zajímavé. V lisech jsou trika, mikiny, kalhoty, tepláky, občas nějaká bunda /v závislosti na ročním období/, štay, sukně, leginy, topy..atd. V lisech jsou známé značky Anglie či Německa, tak i méně známější.

Lis je originálně balen v zemi původu, proto nelze zaručit poměr, výběr oblečení v lisu. Proto se také nevztahuje záruka či vrácení.

Přesto LISY zůstávají nejprodávanějším zbožím a nejoblíbenějším.


K dotazům na licenční oblečení:

Obecně lze říci, že licenční oblečení je oblíbené a tudíž dětmi hodně nošené. V lisech, mixech se vyskytuje také. Nelze ale zákazníkovi namíchat jen licenční obrázkové zboží. Spousta zákazníků nás žáda "pouze o licenční oblečení". Bohužel tohle nelze.

V lisech je vždy "překvapení" a těšíte se, až jej rozbalíte jako děti "kindervajíčko" :) a licenční se tam vždy nachází.

V jakosti cream, 1 se vyskytuje obrázkové oblečení, licenčního méně-protože je hodně onošené. A přece-i dinosauříci a různé zvířátka jsou taky krásné, co říkáte? Odlišné, neokoukané a pestré barvičky. Značkové kvalitní zracování pro současnou módu.Kvalita cream, 1 představuje módu neokoukanou, aby oblečení nebylo to, co vidíme stále.


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz